piątek, 13 marca 2015

Premiera nowej marki kosmetycznej Shedor

Pictures by the sign of design

Shedor to nowa marka kosmetyków dla kobiet. Historia związana z powstaniem Shedor jest naprawdę ciekawa. W latach 50-tych ubiegłego wieku Wanda Zwoźniak w Szkole Medycyny Estetycznej opracowuje pod skrzydłami Heleny Rubinstein krem przeciwzmarszczkowy, którego recepturę przechowuje przez wiele nastepnych lat. W 2010 roku Wanda Zwoźniak poznaje Żanetę Żurek (założycielkę marki Shedor) i przygotowuje dla niej próbkę swojego kremu. Dzięki współpracy obu pań w 2014 roku powstaje Shedor.

Ze względu na to, że założycielka marki związana jest ze Śląskiem to własnie w katowickim Sky Barze odbyła się konferencja prasowa, gdzie przedstawiono wszystkie produkty nowej marki. Wszystkie kosmetyki składają się wyłącznie z naturalnych składników (m.in. witaminy C, nutrilinum) oraz nie zawierają parabenów. Na chwilę obecną Shedor proponuje nam 3 kosmetyki:

- krem globalnie odmładzający (35+) w zestawie z pędzlem do aplikacji i masażu,
- nektar energetyzujący (25+), który jest jednocześnie kremem na dzień i bazą pod makijaż,
- suplement diety (służący regeneracji komórek).

Ambasadorką Shedor została aktorka Magda Kumorek, znana z filmów "Poranek kojota", "Układ zamknięty", czy serialu "Przepis na życie". Pani Magda zdecydowanie sprawdziła się w tej roli, bo przekonała chyba wszystkie panie obecne na sali, że naprawdę warto przetestować kosmetyki Shedor.

Ja już zaczęłam stosować kosmetyki Shedor i jestem ciekawa efektów ich działania.:)

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.shedorparis.com.

3 komentarze:

  1. Dobrze się zapowiadają:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepięknie kochana wyglądasz i jaka promienna buzia! Ostatnio czytałam troszkę na temat tej marki kosmetycznej i chętnie przetestuję, któryś z jej kosmetyków :)

    OdpowiedzUsuń