czwartek, 29 sierpnia 2013

Patchwork heels


 Pictures by mu mum

Projektanci znów sięgnęli po patchworki. Pojawiły się one w kolekcjach na lato 2013 jak i na jesień/zimę 2013/2014. Mnie szczególnie spodobały się patchworkowe buty, które mogliśmy oglądać latem u Chanel i Fendi, a zimą u Givenchy, Toma Forda, czy Prady. Motyw ten pojawia się również na bluzkach u Loewe oraz sukienkach Derek Lam.

wtorek, 20 sierpnia 2013

Peach blouse with white shorts


Pictures by my mum

Nie wiem jak długo będzie można się jeszcze cieszyć  letnimi strojami, więc jak najczęściej staram się ubierać zwiewne bluzki, szorty i sandałki. W prawdzie nadejście jesieni jest zawsze w modzie pewnym "powiewem" świeżości, jeżeli chodzi o najnowsze trendy, ale póki co stawiam jeszcze na typowo wakacyjny i lekki ubiór. 

niedziela, 18 sierpnia 2013

Otwarcie butiku Di Trevi


Pictures by Di Trevi


W dniu 9 sierpnia 2013 r. w Katowicach otwarto nowy, fanastyczny butik - Di Trevi. Panie mogą w nim zakupić ubrania marek takich jak Patrizia Pepe, Liu Jo oraz Gas. Z kolei panowie na pewno znajdą dla siebie coś wśrod dostępnych w butiku ubrań Armani Jeans, Anthony Morato i Roy Robson. 

Na otwarcie zaproszono kilka blogerek ze Śląska, a w tym mnie. Na miejscu zostałam poproszona o przygotowanie stroju spośród dostępnych w butiku ubrań i przyznam, że nie musiałam się nad nim długo zastanawiać, bo jak tylko zobaczyłam przepiękne, czarne spodium marki Patrizia Pepe to wiedziałam, że to właśnie je muszę przymierzyć. 

Przyznam szczerze, że nie przyglądałam się kolekcjom męskim za to uważam, że do Di Trevi powinny zdecydowanie wybrać się wszystkie kobiety ceniące sobie klasykę oraz elegancję. Oczywiście w butiku można znaleźć również nieco mniej typowe wzory oraz fasony, ale to wszystko najlepiej sprawdzić wybierajac się samemu na ulicę 3 Maja 24 w Katowicach. 

czwartek, 15 sierpnia 2013

The simplicity


 Pictures by VogueEva


Czy kobieta może mieć w swojej garderobie coś bardziej szykownego od "małej czarnej"? Moim zdaniem nie! Pasuje na wiele okazji, pozwala czuć się atrakcyjnie i jest zawsze modna. I czego chcieć więcej? Do tego typu sukienki można założyć zarówno stonowane czarne dodatki jak i mocne, kolorowe akcenty. Ja akurat zdecydowałam się na tą pierwszą opcję.