poniedziałek, 8 lipca 2013

Dzień w hotelu Natura Residence Business & SPA w Siewierzu


 Pictures by me

Ubiegłą sobotę spędziłam razem z Voguevą oraz Stand up fashion w luksusowym  czterogwiazdkowym Hotelu Natura Residence Business & SPA w Siewierzu. Pierwsze wrażenie po przyjeździe na miejsce? Pełne zaskoczenie, że tak blisko Katowic oraz innych miast aglomeracji śląskiej może znajdować się tak piękne miejsce! Hotel położony bezpośrednio nad jeziorem w otoczeniu lasów oraz ogrodów po prostu emanuje atmosferą pełnego spokoju i relaksu.
Nasze spotkanie rozpoczęłyśmy od poczęstunku w restauracji Bluebell w ramach menu przygotowanego specjalnie dla nas przez szefa hotelowej kuchni. Mogłyśmy skosztować wykwintnie przyrządzonych mięs oraz ryb, jednakże najbardziej zasmakowały mi niewiarygodnie dobre desery – sorbet z zielonej herbaty, beza z owocami i bitą śmietaną oraz tarta cytrynowa. Posiłek umilali nam rozmową bardzo serdeczni właściciele hotelu, przedstawiciele JC Academy oraz dwóch pracowników hotelu, dzięki czemu dowiedziałyśmy się jak szeroki wachlarz usług ma w swojej ofercie Hotel Natura Residence (m.in. SPA, basen, sauny, wypożyczalnia rowerów, szlaki turystyczne, nordic walking).Następnie zostałyśmy oprowadzone po całym hotelu. Mogłyśmy zobaczyć harmonijnie, ale przy tym nowocześnie urządzone pokoje hotelowe.
Naszą wycieczkę zakończyłyśmy w ekskluzywnym hotelowym SPA, gdzie dowiedziałyśmy się, że hotel oferuje cały szereg upiększających i odmładzających zabiegów. Wzięłyśmy udział w prezentacji masażu gorącymi muszlami, który odbywa się na łóżku wodnym, a następnie same udałyśmy się na relaksujący masaż stóp. „Powiem” wprost – do takiego SPA najchętniej uczęszczałabym codziennie! W strefie SPA znajduje się również basen, jacuzzi oraz sauny (z nich niestety nie zdążyłam już skorzystać, ale nadrobię wszystko w sierpniu, ponieważ już postanowiłyśmy z Ewą, że musimy szybko wrócić w tak piękne miejsce).


Na końcu chciałam bardzo podziękować JC Academy oraz właścicielom hotelu za zaproszenie i zapewnienie nam tak wspaniałego dnia!

8 komentarzy:

 1. wyglądacie świetnie!@!; ] Live-Style20

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne zdjęcia:) zazdroszczę:) pozdrawiam obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Amazing post and experience! =)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia :) Tylko pozazdrościć pobytu w takim miejscu kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wspaniałe miejsce i cudowny relaks

  OdpowiedzUsuń
 6. Exlusive!
  pozdrawiam i zapraszam :)
  http://franciszekvex.blogspot.com
  https://www.facebook.com/pages/Franciszek-Vex/520010831387328

  OdpowiedzUsuń
 7. wow..lucky you!! Such a great place to spend a weekend! Great photography too! Hope you are having a wonderful day!
  -Jyoti
  Style-Delights Blog

  OdpowiedzUsuń