poniedziałek, 23 stycznia 2012

Golden pants

Wszyscy w tym sezonie oszaleli na punkcie metalizowanych rurek z Zary. Moje zakupiłam w H&M pod koniec listopada (tak się złożyło, że w Zarze szybko zniknęły z półek). Rurki, szpilki plus żakiet to mój ulubiony codzienny strój. Podoba się Wam?

Everyone got crazy about the Zara mettalic pants in this season. I bought mine in H&M at the end of November (unfortunatelly Zara trousers was sold out very quickly). Skinny pants, heels and blazer are my favourite casual outfit. What do you think about it?

wtorek, 10 stycznia 2012

DKNY iPad case

Pierwszy raz w życiu zrobiłam zakupy w sklepie internetowym net a porter. Z lekką nutą niepokoju rozpakowałam przesyłkę z Wielką Brytanii, żeby przekonać się, że faktycznie zawiera ona wybrany przeze mnie produkt. Pokrowiec na iPada jest wykonany ze skóry lakierowanej, więc utrzymanie go w czystości nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Jeśli chodzi o same zakupy na net-a-porter, to zwracam uwagę na to, że w okresie wyprzedaży przesyłki są wysyłane z pewnym opóźnieniem (po więcej niż 24 godzinach). Gdybyście szukały, to opcję kosztu przesyłki wybiera się w zakładce shipping (15 lub 25 euro). W przypadku wyboru przesyłki za 25 euro wszystko trwa naprawdę ekspresowo- paczkę dla mnie wysłano ok 1 w nocy i była u mnie przed 12 w południe. Jestem zachwycona moim nowym pokrowcem i życzę Wam udanych wyprzedażowych zakupów!!!!

it is the first time when I bought sth on the www.net-a-porter.com/. I really enjoy my new iPad case and I hope your shopping on sales will be as good as mine!

niedziela, 8 stycznia 2012

iPad 2Nie ukrywam, że jestem wielką fanką Apple od kilku lat. Moje marzenie o posiadaniu własnego iPada 2 w końcu się spełniło. Jest on niekończącym się źródłem rozrywki i mam dzięki niemu dostęp do Internetu w każdym miejscu, w którym się znajduję (oczywiście zakładając, że Orange ma tam zasięg). Polecam ten sprzęt każdemu jako bardzo fajny gadżet. Jeśli jednak ktoś potrzebuje urządzenia do pisania dłuższych tekstów to odradzam jego zakup, ponieważ wymaga to dokupienia klawiatury.    

I have to say that I'm a big fan of Apple. My dream to have my own iPad 2 come true. Now I have the Internet connection everywhere and I can play games, use youtube, facebook and read books at every moment. It's really worth to have an iPad because it's a brilliant gadget.

środa, 4 stycznia 2012

My New Year's Eve look


W tym roku wybrałam się na imprezę sylwestrową do hotelu w klimacie amerykańskich lat 70-tych i 80-tych. Zabawa była rewelacyjna, desery przepyszne, a ten wieczór (noc) zapadnie mi w pamięci na długie lata! Wyjątkowo zrezygnowałam z cekinów i postawiłam na mini sukienkę mieniącą się różnymi kolorami. Wybrałam wygodna opcję imprezy razem z noclegiem, ponieważ nie będę ukrywać, że bardzo lubię spędzać czas w hotelach. 

It this year I celebrate New Year's Eve at hotel party. The party was fabulous, desserts were delicious and I will remember this evening (night) for many, many years! Exceptional I choose minimalistic mini dress instead of sequins