piątek, 23 września 2011

Big bag and changes


Na szczęście ładna pogoda znowu wróciła! Rurki i T-shirt to typowo casualowa stylizacja, u mnie razem ze szpilkami, ponieważ baleriny noszę bardzo rzadko. Torebka-worek idealnie sprawdza się na co dzień, gdyż można w niej zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy. 

Jak widzicie na blogu doszło do pewnych zmian. Magda nie będzie już dłużej prezentowała tu swoich stylizacji. Ciesze się jeśli się Wam podobały, jednak teraz na blogu pojawiać się już będą jedynie moje stroje.

Fortunatelly the nice weather came back again! Tight trousers and T-shirt are the tipical casual outfit. For me they have to be with hells because I wear flats very, very rare. Big bag is ideal for casual stylization because I can accommodate there everything I nedd.

As you can see on the blog are some changes. Magda's stylizations won't appear here again. I'm happy if you liked them.TROUSERS: C&A
T-SHIRT: ORSAY
HEELS: POLLINI
BAG: FABIANI
GLASSES: YSL
WATCH: ADRIATICA

7 komentarzy:

 1. Nawet nie wiem,jak wyglądała Magda,ale Ty wyglądasz świetnie (co za ulga dla oczu ten brak "wyszukanej" pseudokombinatoryki "byle co byle jak") i mam nadzieję tu częściej zaglądać :). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyglądasz bez zbędnego kombinowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne buty :) i piękne długie włosy !

  OdpowiedzUsuń
 4. Baaaardzo podoba mi się ten outfit :) świetne połączenie :D

  OdpowiedzUsuń